ide BLOG
ide a
KABUL SINAVI
ÖN KAYIT

ide Öğrencileri Minik Patilerin Yanında

ide Öğrencileri Minik Patilerin Yanında

ide öğrencileri, 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü’nde bir mama toplama kampanyası başlattılar. Öğretmenlerimiz ve velilerimizin de katılımıyla gerçekleştirilen kampanyada toplanan mamalar, “Melekler Şehri Sokak Hayvanları Koruma Derneğine” bağışlanacak. 

Sar Arama Kurtarma Derneği Yöneticisi ve Arama Kurtarma Köpekleri Lideri Şemseddin Şayan ile sokak hayvanları, köpek eğitmenliği, arama kurtarma köpekleri hakkında söyleşide bulundular.

Hayvanları Koruma Günü kapsamında anaokulu, ilkokul 1.2.3. sınıf öğrencilerimiz ile 6. sınıf öğrencilerimiz okul bahçemizde SAR Arama Kurtarma Ekibi tarafından patili dostumuzla beraber organize edilen keyifli bir etkinliğe katıldılar. 

Minik patiler için bu anlamlı kampanyanın gerçekleşmesinde emeği geçen öğrencilerimiz, velilerimiz ve öğretmenlerimizi kutluyoruz.
ide Öğrencileri Minik Patilerin Yanında ide Öğrencileri Minik Patilerin Yanında ide Öğrencileri Minik Patilerin Yanında ide Öğrencileri Minik Patilerin Yanında ide Öğrencileri Minik Patilerin Yanında ide Öğrencileri Minik Patilerin Yanında ide Öğrencileri Minik Patilerin Yanında ide Öğrencileri Minik Patilerin Yanında ide Öğrencileri Minik Patilerin Yanında ide Öğrencileri Minik Patilerin Yanında ide Öğrencileri Minik Patilerin Yanında ide Öğrencileri Minik Patilerin Yanında ide Öğrencileri Minik Patilerin Yanında ide Öğrencileri Minik Patilerin Yanında ide Öğrencileri Minik Patilerin Yanında ide Öğrencileri Minik Patilerin Yanında ide Öğrencileri Minik Patilerin Yanında