ide BLOG
ide a
KABUL SINAVI
ÖN KAYIT

ide Velisi

ide Velisi

Okul Aile Birliği
Okul aile birliği, sene başında yapılan ilk veli toplantısında adaylar belirlenerek oluşturulur. Okul aile birliği üyeleri, yıl içerisinde belirli periyodlarla bir araya gelerek çalışmalar yürütürler.


Öğrenci Takip Sistemi
Öğrencimizle ilgili sınav sonuçlarını, etkinlik haberlerini, aylık yemek programını ve duyuruları ide-a üzerinden takip edebilir, öğretmenlerimizin uygun olduğu saatler için bireysel görüşme talep edebilirsiniz. Aynı zamanda, ide-a üzerinden paylaşılan haftalık bültenler ile öğrencilerimizin o hafta neler yaptığını görebilirsiniz.
ide-a portalına size özel verilen şifre ile giriş yapabilirsiniz.

ide-a girişi için;
https://idea.ide.k12.tr/home/login


Kayıt Yenileme
Özel okullar, her yıl bir sonraki öğretim yılının ücretlerini Millî Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Yönetmeliğinin, Ücretlerin Tespit ve Tahsilatı Hakkındaki 5. Bölüm 53-54. madde hükümlerine göre belirlemek zorundadır. Bu konuda kurumumuzca titiz bir çalışma yapılarak bir sonraki Eğitim-Öğretim yılının okul ücretleri Ocak ayında açıklanır.

Kayıt Yenileme işlemleri de her yıl Ocak – Haziran ayları arasında yapılmaktadır.

Bilgi Talep Formu
Sorularınız için https://www.ide.k12.tr/iletisim adresinden form doldurarak ya da info@ide.k12.tr adresine mail atarak bize ulaşabilirsiniz.