ide BLOG
ide a
BURSLULUK SINAVI
ÖN KAYIT

Biraz Korku, Bolca Eğlence

Biraz Korku, Bolca Eğlence

Cadılar Bayramı ide'de rengarenk ve eğlence dolu geçti! Bugüne özgü kostümler giyen öğrencilerimiz farklı bir kültürün geleneğini hoşgörü ile deneyimlediler. Kimi Frankenstein ve Joker,  kimisi ise cadı ve iskelet kostümü giydi.

Cadılar bayramı etkinliği için bahçeye 7 farklı oyun platformu kuruldu. Öğrencilerimiz istasyon düzeni şeklinde hareket ederek, her bir parkurda 10 dakika kaldılar ve sonra diğer oyun alanına geçtiler.

Kediye kuyruk takmaca oyununda, arkadaşının yardımıyla gözü kapalı şekilde kuyruğu hedefe ulaştırmaya çalışırken, süpürge yarışında parkuru ilk bitiren grup olmak için kıyasıya mücadele ettiler. Cadı burnuna halkayı geçirme oyununda en çok halkayı hedefe ulaştırmaya çalışırken, çuval yarışında ise keyifli anlar yaşadılar. Mumya yapımı, hayaletteki deliğe top atma gibi birbirinden eğlenceli oyunlarla renkli bir günün parçası oldular. 

Biraz Korku, Bolca Eğlence Biraz Korku, Bolca Eğlence Biraz Korku, Bolca Eğlence Biraz Korku, Bolca Eğlence Biraz Korku, Bolca Eğlence Biraz Korku, Bolca Eğlence Biraz Korku, Bolca Eğlence Biraz Korku, Bolca Eğlence Biraz Korku, Bolca Eğlence Biraz Korku, Bolca Eğlence Biraz Korku, Bolca Eğlence Biraz Korku, Bolca Eğlence Biraz Korku, Bolca Eğlence Biraz Korku, Bolca Eğlence