ide BLOG
ide a
KABUL SINAVI
ÖN KAYIT

Doğa ile İç İçe Bir Gün

Doğa ile İç İçe Bir Gün

İlkokul öğrencilerimiz, Polonezköy’de bulunan Yeşil Nesil Atölyelerinde doğa ile iç içe bir gün geçirdiler.

Öğrencilerimiz tohum, iyi tarım, üretim konularında farkındalık kazanarak ata tohumu ekme atölyesinde tohum ekimi yapma, çiftlik hayvanlarını tanıma imkanı buldular. Çiftlik gezisinin yanı sıra tarım atölyesi ve orman atölyelerine katılarak kilden çanak çömlek yapımı, saksı ekimi ve doğa yürüyüşü atölyelerine katıldılar.Çekişmeli anlara sahne olan Survivor parkurunda ise, eğlenceli vakit geçirdiler. 

Doğa ve Yaşam hakkında bilgi sahibi olan öğrencilerimiz, yeni deneyimler kazandılar.

Yeşil Nesil Atölyeleri Nedir?

#yesilnesilatolyeleri yaklaşık 1 sene önce Yeşil Nesil markası ile doğayı tanıma turları ve eğitim modelini geliştiren kurum olarak hizmet vermeye başlamıştır. Çocukların, doğada güzel zaman geçirmesi, doğayı sevmesi, arkadaşlarıyla özgürce kirlenmesi ve doğayı daha yakından tanıması amacı ile 30 farklı atölyeyi bünyesine alan eğitim programları, alanında uzman kişilerce oluşturulmuştur. www.yeşilnesil.com adresinden atölyeleri ve etkinlik planlarını görebilirsiniz.

 

Doğa ile İç İçe Bir Gün Doğa ile İç İçe Bir Gün Doğa ile İç İçe Bir Gün Doğa ile İç İçe Bir Gün Doğa ile İç İçe Bir Gün Doğa ile İç İçe Bir Gün Doğa ile İç İçe Bir Gün Doğa ile İç İçe Bir Gün Doğa ile İç İçe Bir Gün Doğa ile İç İçe Bir Gün Doğa ile İç İçe Bir Gün Doğa ile İç İçe Bir Gün Doğa ile İç İçe Bir Gün