ide BLOG
ide a
KABUL SINAVI
ÖN KAYIT

ide'de Kitaplar Yeniden Hayat Buluyor!

ide'de Kitaplar Yeniden Hayat Buluyor!

ide okulları olarak bir çocuğun yaşamında kitapların önemini biliyor ve korumaya devam ediyoruz. Kütüphaneler Haftası kapsamında başlattığımız “ide’de Kitaplar Yeniden Hayat Buluyor” kitap bağışı projemizle, kütüphanenizde duran kitaplar bir başkasına ulaşan hikayelere dönüşüyor. Aynı zamanda, bu projemizle öğrencilerimizi sürdürülebilirlik kavramı ile tanıştırıyor. 

Tüm ide öğrenci ve çalışanlarının 4 - 25 Mart tarihleri arasında daha önce okumuş olduğu kitaplarını bağışlayarak destek olduğu projemiz bağışlanan kitapların standlarda satışa sunulmasıyla başladı.

5 gün boyunca süren projemizde elde edilen gelirle kütüphanesi kütüphanesi olmayan bir okulun kütüphanesinin oluşmasına katkı sağlayacağız.

ide'de Kitaplar Yeniden Hayat Buluyor! ide'de Kitaplar Yeniden Hayat Buluyor! ide'de Kitaplar Yeniden Hayat Buluyor! ide'de Kitaplar Yeniden Hayat Buluyor! ide'de Kitaplar Yeniden Hayat Buluyor! ide'de Kitaplar Yeniden Hayat Buluyor! ide'de Kitaplar Yeniden Hayat Buluyor! ide'de Kitaplar Yeniden Hayat Buluyor! ide'de Kitaplar Yeniden Hayat Buluyor!